Penzion

MLEJN

Kundratice u Křižanova
Vysočina, Česká republika
mobil: +420 605 567 570


 

penzionmlejn@seznam.cz

mobil: +420 605 567 570

ubytování v ČR

NAVIGACE:

49° 23' 53.0073428" N
16° 7' 47.653656" E

 

 

    

Ubytování, rekreace, dovolená na Vysočině

Ubytování - co na Vás čeká v Penzionu Mlejn v roce 2017

Poskytujeme ubytování v soukromí v budovách bývalého vodního mlýna v Kundraticích u Křižanova, ca 12 km severně od Velkého Meziříčí.

První písemné zmínky o tomto mlýnu jsou z roku 1358 – viz http://www.kundratice.estranky.cz/clanky/historie-obce/zakladni-udaje-o-obci.html.

 __________________________________________________________________________                                                                                                

Pro hosty nabízíme tři dvoulůžkové pokoje, které mají společné příslušenství (vybavená kuchyňka s lednicí, el. dvouvařičem, mikrovlnkou , varnou konvicí a nádobím, malá koupelna se sprchovým koutem a WC).

Dále dva apartmány, kde je v každém obývací pokoj s televizí, s kuchyňským a jídelním koutem a ložnice s dvoulůžkem a patrovou palandou. Kuchyňský kout je vybavený PB sporákem, lednicí, mikrovlnkou a nádobím. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC.

 __________________________________________________________________________

Ubytování je vhodné pro aktivní dovolenou – cykloturistiku, pěší turistiku, houbaření, případně rybaření, návštěvy okolních pamětihodností apod. Večer nebo v případě nepříznivého počasí je k dispozici pro posezení krytá pergola s možností grilování a společenská místnost v bývalé mlýnici s televizí, kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem.

 __________________________________________________________________________

V celém penzionu je k dispozici WIFI připojení k internetu. Rozsáhlý pozemek není celý oplocený, přirozenou hranicí je většinou potok, část pozemku je zatím v rekultivaci, proto ubytování není vhodné pro předškolní děti bez stálého dozoru rodičů, hrozí nebezpečí úrazu.

 __________________________________________________________________________

Nabízíme ubytování i pro rodinné mazlíčky všech velikostí, máme fenku slovenského čuvače, která je velmi tolerantní k lidem i jiným psům.

 __________________________________________________________________________

Nejbližší koupaliště je ve Velkém Meziříčí – viz http://sport.infocesko.cz/content/vysocina-plavani-vodni-sporty-letni-koupaliste-palouky-velke-mezirici.aspx a další areál je v Bystřici nad Perštejnem – viz http://www.arealsportu.cz/doc/6/, což je 25 km severně, cestou lze navštívit westernový Šiklův ranč nebo hrad Pernštejn. Nebo lze využít místní rybníky, kterých je v okolí několik. Pro malé děti si můžete vzít sebou malý nafukovací bazének na zahradu.

 

V obci je sice jen malý obchod, ale v necelé dva kilometry vzdáleném Křižanově nakoupíte  cokoliv, od potravin přes drogerii až po železářství.

V Křižanově jsou velmi dobře zásobené obchody, pošta, spořitelna s bankomatem, výborná restaurace Křižanov, soukromá pekárna chleba a pečiva, papírnictví,

drogerie a benzinová pumpa. 

Pro delší pobyty zajišťujeme dovoz obědů z rekreačního střediska DRAK a JZD Křižanov

Fotogalerie

________________________________________________________________________      ___                                                                                               

 

Kundratice u Křižanova a okolí

Kundratice u Křižanova leží v krásné krajině Vysočiny. Okolí nabízí mnoho sportovních, turistických, uměleckých či adrenalinových zážitků.

• Westernové městečko Šiklův mlýn - největší westernový areál v ČR, 2xdenně show s ukázkami kovbojského umění
Zvole nad Pernštejnem, www.western.cz, vzdálenost – 18 km

 

SS-computers Praha